Dom i Wnętrze

Jaki zestaw ogrodowy z sofą wybrać na taras?

Koniec lata nie musi oznaczać rezygnacji z odpoczynku blisko domu, w ogrodzie czy na tarasie. Dzięki odpowiednim meblom i dodatkom można cieszyć się polską jesienią kiedy tylko przyjdzie na to ochota. W aranżacji niebanalnej przestrzeni ogrodowej pomoże zestaw ogrodowy z sofą. Jaki komplet wybrać?

Technorattanowy zestaw ogrodowy z sofą

Komplety technorattanowe biją rekordy popularności – kupujący cenią je przede wszystkim za elegancki wygląd, ale również świetne parametry techniczne. Rozbudowane kolekcje technorattanowe pozwalają na zaaranżowanie dowolnej przestrzeni wypoczynkowej, zarówno ogrodów, tarasów, jak i większych balkonów. Technorattanowy zestaw ogrodowy z sofą pozwoli na wykreowanie wygodnej strefy relaksu, z której korzystać będą wszyscy domownicy. Meble technorattanowe uzupełnione są o miękkie poduszki i siedziska, co niebagatelnie wpłynie na komfort. Komplety technorattanowe oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach, które nie odkształcają się, są zabezpieczone przed działaniem korozji. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa, którą zabezpieczono przed promieniowaniem UV, ścieraniem czy odkształcaniem. Komplety wypoczynkowe uzupełnione są zazwyczaj o niski stolik kawowy.

Modułowy zestaw ogrodowy z sofą

Osoby kreatywne, poszukujące niebanalnych rozwiązań do ogrodu i na taras, z pewnością zachwycone będą kompletami modułowymi. Zestaw ogrodowy z sofą tego typu to rozbudowana kolekcja, w której kilka elementów może być wykorzystywanych osobno lub łączonych ze sobą. Modułowy zestaw ogrodowy z sofą pozwoli na zmiany w obrębie miejsca wypoczynkowego, kiedy tylko przyjdzie na to ochota. Meble modułowe oparte są na aluminiowych stelażach, co gwarantuje ich lekkość. To z kolei przekłada się na łatwość w podnoszeniu i przenoszeniu elementów.

 

 

You may also like...