Dom i Wnętrze

Nowoczesne meble kuchenne na zamówienie

 

Decydując się na zmiany w kuchni przede wszystkim myślimy o meblach – ich wymiana jest kosztowna, jednak okazuje się, że wysokiej jakości meble będą cieszyć nasze oczy przez dekady. Obecnie jednymi z najchętniej kupowanych są meble kuchenne na zamówienie – taka opcja daje nam możliwość wyboru mebli indywidualnie tworzonych dla nas. Czy warto skorzystać z tej możliwości?

Meble kuchenne na zamówienie – szeroki wybór frontów!

Nie ma wątpliwości, że większość z nas szuka konkretnych mebli dopasowanych do naszych potrzeb i oczekiwań – dotyczy to również estetyki. W przypadku mebli kuchennych na zamówienie możemy samodzielnie wybrać rodzaj i wykończenie frontów z olbrzymiej palety opcji. Nasze meble mogą być tworzone z drewna lub płyt meblowych. Wykończenie frontów tworzy się dzisiaj z forniru, akrylu, laminatów, lakierów, paneli dekoracyjnych, luster czy szyb. Dodatkowo klienci mogą wybierać w praktycznie nieograniczonej palecie kolorów i dekorów – te ostatnie do złudzenia imitują naturalne drewno lub kamień. Meble kuchenne na zamówienie pozwolą spełnić marzenia o pięknej kuchni – dodają pracownicy marki Rega Meble z Bielska-Białej, która specjalizuje się w meblach kuchennych. Meble na zamówienie pozwolą na zabudowanie wybranych przez nas sprzętów AGD.

Zalety mebli kuchennych na zamówienie

Poza możliwością wyboru materiałów i frontów meble kuchenne na zamówienie zaskoczą nas również olbrzymią ilością akcesoriów i systemów. Dzięki tak dużej różnorodności możemy wybrać konkretne systemy do szuflad, szafek cargo, szafek podsufitowych czy narożnych. Projektanci zwracają również uwagę na możliwość optymalnego zapełnienia wnętrza, również z problematycznymi wnękami czy skosami. Meble kuchenne na zamówienie to również świetna opcja dla małych kuchni czy aneksów.

 

 

You may also like...