Dom i Wnętrze

Prysznic czy wanna? – Wybierz z deante wyposażenie łazienek

Kiedy urządzamy mieszkanie, jedną z kluczowych kwestii jest wyposażenie łazienki, spełniające potrzeby i styl życia domowników. I tu zwykle pojawia się pytanie: czy w naszym domu sprawdzi się wanna czy prysznic? A może jedno i drugie? Przyjrzyjmy się dostępnym możliwościom.

Ekspresowe odświeżenie, czyli jak wybrać kabinę prysznicową?

Kąpiel pod prysznicem ma wielu zwolenników, tu szybko odświeżymy się przed pracą czy po treningu. Deante wyposażenie łazienek oferuje wiele nowoczesnych i funkcjonalnych kabin prysznicowych. Dostępne są modele w różnym kształcie, z niskimi brodzikami lub bez nich. Najmodniejsze są obecnie kwadratowe kabiny, z odpływem wbudowanym w płytki podłogowe. Co więcej, wykończenie kabiny może mieć różne opcje kolorystyczne – nie tylko srebrne i białe, ale także złote i czarne.

Dopełnieniem komfortowej kabiny będzie także bateria prysznicowa – zwykła, z deszczownicą albo wyposażona w masażer. Warto postawić na baterię dobrej jakości, na przykład z termostatem, który nie tylko ułatwi nastawienie temperatury wody, ale także przyczyni się do niższych rachunków.

Kocham relaks, wybieram wannę

Drugim rozwiązaniem, które możemy zastosować w łazience jest zainstalowanie wanny. Jest ona nieoceniona, kiedy mamy małe dzieci – o wile wygodniej jest wykąpać je w wannie, dając im przy tym możliwość radosnych zabaw w wodzie. Podobnie, gdy lubimy raz na jakiś czas zorganizować domowe SPA – zanurzenie się w wodzie jest jego nieodłącznym elementem.

Designerskie wanny wysokiej jakości, które posłużą nam przez lata kupimy w deante wyposażenie łazienek. Mamy duży wybór długości wanien, które dobierzemy w zależności od ilości miejsca. Możemy także wybrać, czy wolimy wannę wolnostojącą czy zabudowaną.

Opcja idealna – wanna i prysznic

Niezależnie od tego, czy należymy do grona wielbicieli długich kąpieli w wannie czy szybkiego odświeżania pod prysznicem, jedno jest pewne – najlepiej mieć w domu jedno i drugie. Jeśli więc mieszkanie ma kilka łazienek lub jedną o dużym metrażu, warto na etapie urządzania pomieszczeń rozważyć instalację zarówno kabiny prysznicowej jak i wanny.

Kiedy ilość miejsca nie pozwala na osobną wannę i prysznic, można na wannie zainstalować parawan i deszczownicę, co pozwoli nam nie tylko się w niech tradycyjnie kąpać, ale też szybko umyć w pozycji stojącej.

Wanna to szansa na domowe SPA po ciężkim tygodniu, ale też świetna sprawa dla małych dzieci, które uwielbiają pluskać się w wodzie. Prysznic także jest na co dzień bardzo przydatny – dzięki niemu codzienną toaletę zorganizujemy w ciągu zaledwie kilku minut.

Więcej informacji znajdziesz na stronie deante wyposażenie łazienek.

You may also like...