Dom i Wnętrze

Urokliwa jadalnia na świeżym powietrzu – stół na taras drewniany

 

Lato to czas spotkań z najbliższymi przy grillu, rodzinnych śniadań i obiadów jedzonych na zalanym słońcem tarasie, odpoczynku z filiżanką kawy na świeżym powietrzu… Piękna pogoda i więcej wolnego czasu stwarzają okazję do cieszenia się towarzystwem najbliższych w kojącej, zielonej scenerii. Aby w pełni korzystać z wakacyjnego słońca, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie! Ustawiając w sercu zewnętrznej aranżacji stół drewniany na taras, przekształcisz ogród w wygodną jadalnię.

Stół na taras drewniany – efektowny i solidny mebel

Stół na taras drewniany jest uniwersalnym i ponadczasowym meblem, który doskonale wpisuje się w klimat ogrodów. Pięknie usłojony stół o surowej formie tworzy z bujną zielenią uzupełniający się duet. Starannie pielęgnowany mebel z drewna wyróżnia się wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Co ciekawe, w wymagającym, zewnętrznym środowisku lepiej niż modele z sosny czy dębu sprawdzają się meble z egzotycznych gatunków. Szczególnie popularne wśród producentów wysokiej klasy wyposażenia outdoorowego jest drewno tekowe. Rosnąca w azjatyckich lasach monsunowych teczyna bogata jest w kwas krzemowy i substancje oleiste, dzięki którym jest nieprzeciętnie twarda i odporna na promieniowanie UV, skrajne temperatury, wodę, a nawet ostre środki chemiczne.

Drewniane stoły i meble rattanowe Vimine – z miłości do natury

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz wysokiej klasy stoły na taras drewniane? Poszukiwania idealnego mebla zacznij od sprawdzenia oferty marki Vimine! Stoły tekowe i meble rattanowe Vimine cenione są za swój nieszablonowy design i jakość wykonania. Co ważne, wszystkie produkty z logo cenionego producenta produkowane są ręcznie z surowców pochodzących wyłącznie z ekologicznych źródeł.

You may also like...