Dom i Wnętrze

Zestaw mebli kuchennych – mat czy połysk?

Który zestaw mebli kuchennych będzie lepszy? Wiele osób byłoby bardzo szczęśliwych, gdyby w szybki sposób udało im się podjąć dobrą decyzję. Tylko, że tak się nie zdarza. Nie łatwo jest bowiem wybrać dopasowane meble do pomieszczenia kuchennego.

Zestaw mebli kuchennych w macie

Absolutna nowość, ciesząca się dużym powodzeniem. Elegancko wyglądają czarne, matowe meble kuchenne do których zostaną dopasowane złote dodatki. Chociaż nie można powiedzieć, że granatowe meble kuchenne w macie wyglądają równie źle. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, jakie są nasze gusta, jeżeli chodzi o odcienie. Meble wykończone w sposób matowy polecane są do pomieszczeń dużych i przestronnych. Sprawiają one, że całe pomieszczenie wydaje się zdecydowanie przytulniejsze. Wiele osób decyduje się na matowe szafki, ponieważ są one zdecydowanie łatwiejsze w utrzymaniu czystości, a do tego nie widać na nich krępujących odcisków palców.

Kuchnia na wysoki połysk

Zestaw mebli kuchennych w połysku świetnie nadaje się do mniejszych pomieszczeń, które należy optycznie powiększyć. Dzięki temu całe pomieszczenie będzie wydawać się zdecydowanie przestronniejsze. Meble na wysoki połysk doskonale odbijają światło, dlatego warto o nich pomyśleć wtedy, kiedy mamy do czynienia ze słabo oświetlonym wnętrzem. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że na meble kuchenne w połysku można zdecydować się w różnych odcieniach kolorystycznych – nawet, jeżeli chodzi o kolor czarny w małej kuchni, prezentujący się elegancko i bardzo ciekawie. 

 

You may also like...