Dom i Wnętrze

Elegancki taras glamour

Wśród wielu propozycji na aranżację tarasu, taras glamour robi prawdziwą furorę. Styl glamour kojarzony jest przede wszystkim z niebanalnymi kuchniami czy sypialniami. Dzisiaj warto wykorzystać go również w przydomowej strefie relaksu. Jakie elementy wykorzystać na tarasie glamour? Jakie meble i dodatki okażą się najlepsze?

Taras glamour – czym się wyróżnia?

Wnętrza glamour zachwycają elegancją, prestiżowymi meblami i dodatkami, ciekawymi tworzywami. Taras glamour powinien łączyć funkcjonalność i niebanalny wygląd, który będzie cieszyć oczy przez szereg lat. By zaprojektować taras glamour przede wszystkim potrzeba odpowiednich mebli. Warto postawić na jasną kolorystykę – biel sprawdzi się tu idealnie. Białe meble ogrodowe znajdziemy w kolekcjach technorattanowych. Meble wykonane z technorattanu łączą świetny wygląd oraz doskonałe parametry techniczne. Rozbudowane kolekcje meblowe to przede wszystkim wygodne sofy narożne, ale też fotele, krzesła, stoły i stoliki kawowe, leżanki ogrodowe. Kolekcje uzupełnia się o donice oraz o skrzynie ogrodowe – pozwolą one na zachowanie jeszcze większego porządku.

Taras glamour w cieniu parasola ogrodowego

Nowoczesny taras glamour należy zacienić – ochrona przed słońcem jest kluczowa, by móc odpoczywać komfortowo. Najchętniej wybieranym rozwiązaniem są dzisiaj parasole ogrodowe, których obszerne czasze zacieniają duży obszar tarasu. Parasole posiadają wiele punktów regulacji, co pozwala na lepsze dopasowanie kąta padania cienia. Dodatkowo czasza parasola wykonana jest z tkaniny technicznej, która nie płowieje, nie jest podatna na wnikanie kurzu.

Taras glamour i dodatki!

Jakie dodatki wybrać na taras glamour? Z pewnością świetnie sprawdzą się wszelkie poduszki dekoracyjne i dywany zewnętrzne. Nadadzą one elegancji, znacząco wpłyną na komfort wypoczynku. Świetnym rozwiązaniem są też lampy solarne w formie lampionów – to nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie, które pozwoli na przesiadywanie na tarasie również po zmroku.

You may also like...