Czy wypowiedzenie OC po złomowaniu jest trudne?

Każdy samochód finalnie kończy na złomowisku – może być to wynikiem szkody całkowitej, ale też całkowitego zużycia. Wielu posiadaczy pojazdów zastanawia się, czy przysługuje im wypowiedzenie OC po złomowaniu, gdyż mimo oddania samochodu na złom, polisa nadal obowiązuje. Okazuje się, że jak najbardziej przysługuje zwrot nadpłaconej składki. Co musimy zrobić, by odzyskać pieniądze z OC?

Co zrobić, gdy adwokat nie wywiązuje się z umowy?

Zatrudnienie pełnomocnika to coraz częstsza sytuacja, szczególnie w przypadku osób publicznych, ale też osób posiadających firmy, własne przedsiębiorstwa. Pełnomocnika możemy zatrudnić także w kwestiach związanych z postępowaniami sądowymi, np. na gruncie rodzinnym. Pomoże on w dociekaniu przed sądem swoich praw. Czy jednak wiemy co zrobić, gdy adwokat nie wywiązuje się z umowy?

Ubezpieczenie garażu – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

  Unikajmy pośpiechu i amatorszczyzny tam, gdzie sprawa dotyczy zagadnienia tak złożonego i istotnego jak sfera ubezpieczenia garażu. Internet, stanowiąc źródło informacji dotyczących ofert, zasługuje na naszą uwagę bez żadnych wątpliwości. Na szczęście nie jesteśmy jedyni w swoich problemach na tym tle, z którego to względu ubezpieczenie garażu – okazując się być zagadnieniem jakie irytuje …

Jak wybrać firmę budowlaną?

Jak wiadomo, jeszcze przed rozpoczęciem procesu budowania domu, należy bardzo poważnie zastanowić się nad wyborem firmy budowlanej. Warto wiedzieć, że od wyboru przedsiębiorstwa będzie zależało powodzenie planów inwestora. Jakie cechy musi mieć dobra firma świadcząca usługi budowlane opolskie?

Znajdź najlepsze ubezpieczenie samochodu!

  Przedłużając naszą polisę ubezpieczeniową na samochód często zastanawiamy się, skąd wynikają różnice w cenach oraz w jaki sposób możliwe stanie się obniżenie corocznej składki. Aby zrozumieć ten proces konieczne jest najpierw zapoznanie się z samą istotą policy OC oraz przekonanie się, dlaczego prawo wymaga na nas jej posiadanie.

Jakie rowery elektryczne dla osób starszych?

  Nowoczesne rowery elektryczne są doskonałym wyborem dla osób starszych, które z wiadomych przyczyn mogą mieć mniejsze lub większe problemy z pokonywaniem dłuższych dystansów. Aby wybrać wysokiej jakości jednoślad elektryczny dla seniora należy zwrócić uwagę jednak na kilka ważnych elementów, które dokładnie opisano w niniejszym artykule.